Do dzieła

Powróciliśmy. Kolejny rok akademicki już rozpoczął się na dobre.

Wszystkich studentów zainteresowanych zapisaniem się do koła „Wod.o.lot” (nie tylko studentów archeologii) serdecznie zapraszam na spotkanie organizacyjnie, które odbędzie się w drugiej połowie listopada b.r. (konkretny termin będzie podany w przeciągu tygodnia). Nie da się ukryć, że większość członków koła w tym roku kończy studia. Bardzo nam zależy na tym, żeby znaleźć nowe osoby, które chciałyby kontynuować naszą działalność.

Gdy SKN „Wod.o.lot” było reaktywowane w 2005r. w Instytucie Archeologii UW nie prowadzono zajęć z archeologii niedestrukcyjnej i podwodnej. Obecnie sytuacja wygląda nieco lepiej gdyż powstały zajęcia z GIS, geofizyki i archeologii podwodnej, niestety na razie, jako zajęcia poboczne. Mamy nadzieje, że nasza działalność przyczyni się do wypromowania metod nieinwazyjnych i pomoże w uznaniu ich za pełno wartościowe, 100% archeologiczne, a także godne nauczania w pełnym wymiarze. Nasza strona powstała między innymi po to, by być motorem napędowym takich zmian. At spes non fracta.

W związku z tym, że udało mi się zwerbować kilka osób do mniej lub bardziej stałego udzielania się na naszym blogu, od dziś wszystkie wpisy będą podpisywane. Zachęcam do udzielania się na naszej stronie w postaci komentarzy czy nadsyłania artykułów. Kontakt do mnie jest w zakładce zarząd.

A na koniec trochę angielskiego humoru…

Negus Negesti – Piotr Wroniecki (PW)


4 myśli w temacie “Do dzieła

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s