I Telegeoinformacyjne Studenckie Seminarium Naukowe

Koło Naukowe Geoinformatyki i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego organizuje w listopadzie konferencję naukową. Ma ona mieć charakter interdyscyplinarny, w związku z tym chętnie widziane byłyby referaty z zakresu archeologii lotniczej i geofizyki. Dla zainteresowanych więcej informacji poniżej oraz na stronie koła.

Komunikat dt. I Telegeoinformacyjnego Studenckiego Seminarium Naukowego organizowanego przez Koło Naukowe Geoinformatyki i Teledetekcji UW

Witamy serdecznie,

Zapraszamy Was do udziału w studenckim seminarium telegeoinformacyjnym poświęconym upamiętnieniu 46. lat nauczania teledetekcji środowiska w murach polskich uczelni, które odbędzie się w dniu 6 lub 27 listopada 2010 w Warszawie na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Dokładną datę podamy do dnia 31.05.2010, czyli jeszcze przed rozpoczęciem letniej sesji egzaminacyjnej.

Pragniemy uświetnić to wydarzenie kilkoma wystąpieniami studentów prezentującymi referaty lub postery związane z ich pracami dyplomowymi lub badaniami, z zakresu geoinformatyki i teledetekcji. Zapraszamy studentów wszystkich stopni – od studiów licencjackich po doktoranckie. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Prosimy o nadesłanie formularza do 15 października 2010 do godziny 21:00. Szczególnie ważne są adresy email, na które otrzymacie szczegółowe informacje z harmonogramem wystąpień w dniu 29 października. Pragniemy zaznaczyć, że fakt długiego okresu przygotowawczego obliguje Was do nadsyłania abstraktów (150 – 600 słów). Prosimy w miarę możliwości o przesłanie dwóch wersji językowych (angielskiej i polskiej). Do zgłoszenia należy dołączyć również plan wystąpienia i najważniejsze – temat referatu. Abstrakty prosimy o nadesłanie do 15 października 2010, tak byśmy zdążyli przygotować odpowiednie broszury. Przewidujemy ok. 20 – 45 minut na jedno wystąpienie, w przypadku chęci wygłoszenia dłuższego referatu prosimy o kontakt mailowy na adres podany w formularzu.

Paweł Tertelis
Prezes Koła Naukowego
Geoinformatyki i Teledetekcji UW


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s