GIS Day ’09

Na wydziale geografii jutro (środa 18.11.09) jest organizowany GIS day od 10 do 15. Jest to seria wykładów o przydatności GIS-u i różnych jego aspektach. W dużej mierze będzie to dotyczyło geografii a nie archeologii, ale jednak warto iść. więcej szczegółów na http://www.gisday.uw.edu.pl/start.php. (przesłane przez Karolinę Pawlik)

GIS Day na Uniwersytecie Warszawskim

Serdecznie zapraszamy 18 listopada 2009 r. na Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW, gdzie obędzie się IMPREZA OTWARTA „GIS Day na Uniwersytecie Warszawskim”.

W ramach Dnia GIS’u na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się cykl prezentacji, w trakcie których będzie można poznać zakres zastosowań technologii GIS, możliwości najnowszego oprogramowania GIS oraz korzyści płynących z zastosowań technologii GIS. Informacje na ten temat przekażą przedstawiciele: producentów oprogramowania GIS, uczelni i jednostek badawczych, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji typu non-profit, a także firm komercyjnych wykorzystujących oprogramowanie GIS.

Prezentacje będą miały formę wykładów, warsztatów komputerowych oraz sesji posterowych. Zorganizowane zostaną także stoiska firmowe, przy których będzie można zasięgnąć informacji u przedstawicieli przedsiębiorstw i instytucji z branży związanej z GIS oraz wydawnictw kartograficznych.

W trakcie Imprezy „GIS Day na Uniwersytecie Warszawskim” odbędzie się losowanie licznych atrakcyjnych NAGRÓD RZECZOWYCH!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s